1886–1977
30. léta 20. stol.
akvarel, karton
25 x 38,5 cm (výřez)
Signatura: PD monogram W. N.
barevná litografie
19 x 22,5 cm
Signatura: PD Willi Nowak
olej, plátno
59 x 73 cm
Signatura: PD Willi Nowak
olej, plátno
59 x 73 cm
Signatura: PD Willi Nowak
30. léta 20. stol.
25 x 38,5 cm (výřez)
Signatura: PD W. N.
23,5 x 18 cm
Signatura: LD Willi Nowak
30. léta 20. stol.
25 x 38,5 cm (výřez)
Signatura: PD W. N.
akvarel
39 x 50 cm
Signatura: PD Willi Nowak
akvarel, karton
34 x 53 cm
Signatura: PD W. Nowak
akvarel, karton
34 x 53 cm
Signatura: PD W. Nowak
olej, plátno
51 x 60 cm
Signatura: PD V. Nowak
kvaš, akvarel, karton
40 x 30 cm (výřez)
Signatura: PD Willi Nowak