1886–1977
akvarel
39 x 50 cm
Signatura: PD Willi Nowak
akvarel
39 x 50 cm
Signatura: PD Villi Nowak
1935 - 1940
olej, malířská lepenka
58 x 48 cm
Signatura: PD W. Nowak
litografie
25,5 x 18 cm
Signatura: Willy Nowak
kvaš
32 x 36 cm
Signatura: PD monogram W N
1910
olej, dřevěná deska
27,5 x 23 cm
Signatura: sign. PD W. Nowak
litografie
28 x 36 cm
Signatura: Willi Nowak
kol. 1935-8
26 x 39 cm
Signatura: W. N.
1964-67
olej, plátno
68 x 51 cm
Signatura: Vilém Nowak
malba tuší
29 x 23 cm
Signatura: Willi Nowak
25 x 16 cm
Signatura: Willi Nowak
26 x 19 cm
Signatura: Nowak