1886–1977
30. léta 20. stol.
25 x 38,5 cm (výřez)
Signatura: PD W. N.
45,5, x 30 cm (výřez)
Signatura: PD W. Nowak
barevná litografie
28 x 35,5 cm
Signatura: PD Willi Nowak
akvarel
39 x 50 cm
Signatura: PD Willi Nowak