1886–1977
akvarel, karton
34 x 53 cm
Signatura: PD W. Nowak
akvarel, karton
34 x 53 cm
Signatura: PD W. Nowak
olej, plátno
51 x 60 cm
Signatura: PD V. Nowak
kvaš, akvarel, karton
40 x 30 cm (výřez)
Signatura: PD Willi Nowak
olej, plátno
54,5 x 69,5 cm
Signatura: PD Willi Nowak