1886–1977
26 x 19 cm
Signatura: PD Nowak
30. léta 20. stol.
akvarel, karton
25 x 38,5 cm (výřez)
Signatura: PD monogram W. N.
30. léta 20. stol.
akvarel, karton
25 x 38,5 cm (výřez)
Signatura: PD monogram W. N.
barevná litografie
19 x 22,5 cm
Signatura: PD Willi Nowak