1936–2021
92
163 %
17 580 Kč
85 003 Kč
20,5 x 25 cm
grafický list
53 x 37,5 cm
Signatura: Zábranský v tisku
40 x 30 cm
Signatura: DU Zábranský
13 x 15,5 cm
Signatura: sign. na rubu Vlasta Zábranský
olej, sololit
40 x 30 cm
Signatura: PD Zábranský
akryl, karton
41 x 31 cm
Signatura: Zábranský
grafický list kombinovaný
53 x 37 cm
Signatura: Zábranský v tisku
olej, malířská lepenka
40 x 30 cm
Signatura: na rubu Vlastimil Zábranský 93
kresba perem
18,5 x 13,5 cm
Signatura: nesignováno
kresba tuší, karton
20 x 25 cm
Signatura: vzadu Vlasta Zabransky
kresba tuší, karton
22 x 27 cm
Signatura: vzadu VlastavZabransky
12,5 x 15,2 cm
Signatura: na rubu Vlasta Zábranský