1936–2021
92
163 %
17 580 Kč
85 003 Kč
olej, malířská lepenka
40 x 30 cm
Signatura: na rubu Vlastimil Zábranský 93
kresba perem
18,5 x 13,5 cm
Signatura: nesignováno