1936–2021
92
163 %
17 580 Kč
85 003 Kč
litografie 9/120
17,5 x 12 cm
Signatura: Zábranský
barevná litografie 50/150
31,5 x 23,5 cm
Signatura: Zábranský 1980
12,5 x 15 cm
Signatura: nesignováno, značeno na rubu Vlastimil Zábranský
18,5 x 14,5 cm
Signatura: Zábranský