1936–2021
92
163 %
17 580 Kč
85 003 Kč
40 x 30 cm
Signatura: DU Zábranský
13 x 15,5 cm
Signatura: sign. na rubu Vlasta Zábranský
olej, sololit
40 x 30 cm
Signatura: PD Zábranský
akryl, karton
41 x 31 cm
Signatura: Zábranský
grafický list kombinovaný
53 x 37 cm
Signatura: Zábranský v tisku