1936–2021
92
163 %
17 580 Kč
85 003 Kč
barevná litografie, autorský tisk
v 22 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Zábranský 1984
barevná litografie 9/20
v 22 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Zábranský 1984
cca 1972
kombinovaná technika, překližka
v 28,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Zábranský
v 38 ✕ š 28 cm
Signatura: UD Zábranský
v 38 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Zábranský
barevná litografie 9/20
v 22 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Zábranský 1984
barevná litografie 9/20
v 22 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Zábranský 1984
barevná litografie 46/200
v 35 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD Zábranský, PD 1986
v 35 ✕ š 24,5 cm
tisk
v 27 ✕ š 19 cm
Signatura: UD Zábranský
barevná litografie 66/200
v 35 ✕ š 24,5 cm
olej, sololit
v 30 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1996