1936–2021
92
163 %
17 580 Kč
85 003 Kč
18,5 x 13,5 cm
Signatura: na rubu Vlasta Zábranský
19 x 21 cm
serigrafie 52/70
25 x 18,5 cm
Signatura: Zábranský
komb. technika, lepenka
40 x 30 cm
Signatura: Zábranský
grafický list 33/150
26 x 17,5 cm
Signatura: DU Zábranský, PD 1981
litografie 32/200
35 x 25 cm
Signatura: DU Zábranský
olej, sololit
40 x 30 cm
Signatura: PD Zábranský
litografie 2/200
35 x 25 cm
Signatura: DU Zábranský, PD 1986