1936–2021
92
163 %
17 580 Kč
85 003 Kč
olej, sololit
v 30 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1996
barevná litografie, autorský tisk
v 24 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Zábranský, PD 1982
barevná litografie 87/200
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Zábranský, PD 1990
v 40 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Zábranský
v 32,5 ✕ š 24 cm
Signatura: UD Vlasta Zábranský 1966
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Zábranský
v 40 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Zábranský, na rubu 2 x (Vlastimil) Zábranský 1995
barevná litografie
v 35 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD Zábranský, PD 1986