1895–1962
olej, plátno
52 x 82 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 40
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, malířská lepenka
30 x 37 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 1936
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, malířská lepenka
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 46
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |