1895–1962
72
129 %
150 000 Kč
olej, plátno
56 x 70 cm
Signatura: sign. LD Vlast. Rada 30
1914
olej, plátno (oboustranný obraz)
97 x 73 cm
Signatura: sign. LN V. Rada 1914