1895–1962
kresba tuší, akvarel
v 15 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Vl. Rada
akvarel, tužka
v 27,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Vlast Rada 60
v 25 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 43
akvarel, tuš, karton
v 39 ✕ š 37 cm
Signatura: LD Vlast Rada 47
barevná litografie 26/500
27 x 46 cm
Signatura: PD Vlast. Rada
barevná litografie 26/500
27 x 46 cm
Signatura: PD Vlast. Rada
barevná litografie 30/500
27 x 46 cm
Signatura: PD Vlast. Rada
barevná litografie 26/500
27 x 46 cm
Signatura: PD Vlast. Rada
barevná litografie 26/500
27 x 46 cm
Signatura: PD Vlast. Rada
olej, karton na lepence
32 x 42 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 1938
olej, plátno
52 x 82 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 40
30 x 24,5 cm
Signatura: neznačeno