1895–1962
olej, plátno
v 51 ✕ š 82 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 1935
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
51,5 x 82 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 1935
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
56 x 70 cm
Signatura: sign. LD Vlast. Rada 30
Vyvolávací cena: | 44 000 Kč |