1895–1962
72
129 %
150 000 Kč
olej, plátno, oboustranný obraz
v 67,5 ✕ š 93 cm
Signatura: LN V. Rada 1914
olej, plátno
v 51 ✕ š 82 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 1935