1895–1962
olej, plátno
65 x 91 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 1930
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, malířská lepenka
26,5 x 34 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 1936
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno, překližka
39 x 66,5 cm
Signatura: sign. LD Vlast. Rada 1935
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
16 x 22 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 53
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |