1895–1962
kombinovaná technika, papír
28 x 37 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 60
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
30,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
21,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD V. Rada 59
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olejová tempera, kvaš, karton
63 x 88 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 1931
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
33 x 49 cm
Signatura: sign. PD Vlast Rada 1933
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |