1919–2003
78
117 %
1 500 Kč
120 000 Kč
monotyp
38 x 28,5 cm
Signatura: PD Vašíček 64
29,5 x 19 cm (výřez)
Signatura: LD Vašíček 89
41 x 28 cm (výřez)
Signatura: LD Vašíček 90
42 x 30,5 cm (výřez)
Signatura: PD Vašíček 90
akvarel, tempera
51 x 25 cm (výřez)
Signatura: LD Vašíček 85
kresba tužkou, tempera
38 x 25 cm
Signatura: PD Vašíček 89
58 x 40 cm (výřez)
Signatura: PD Vašíček 66
olej, tuš, sololit
51 x 28 cm (výřez)
Signatura: PN Vašíček 85
29,5 x 19 cm (výřez)
Signatura: LD Vašíček 89
41 x 28 cm (výřez)
Signatura: LD Vašíček 90
42 x 30,5 cm (výřez)
Signatura: PD Vašíček 90
akvarel, tempera
51 x 25 cm (výřez)
Signatura: LD Vašíček 85