1919–2003
78
117 %
1 500 Kč
120 000 Kč
monotyp
36,5 x 28 cm
Signatura: PD Vašíček 64
17,5 x 12 cm
Signatura: Vašíček 86
18 x 12 cm
Signatura: Vašíček 86
tempera
35 x 24 cm
Signatura: PD Vašíček 97
monotyp
39 x 30 cm
Signatura: Vašíček 64
kresba pastelem
28,5 x 20,2 cm
Signatura: Vašíček 59
44 x 59
Signatura: Vašíček 61
40 x 30 cm
Signatura: Vašíček 97
olej, plátno
55 x 86 cm
Signatura: Vašíček 77
78 x 55 cm
Signatura: Vašíček 77
olej, plátno
90,5 x 59 cm
Signatura: Vašíček 61