1919–2003
78
117 %
1 500 Kč
120 000 Kč
kresba tužkou, tempera
38 x 25 cm
Signatura: PD Vašíček 89
58 x 40 cm (výřez)
Signatura: PD Vašíček 66
olej, překližka
45 x 55,5 cm
Signatura: PD Vašíček 49
pastel, tempera
16,5 x 32,5 cm
Signatura: PD Vašíček 79
kvaš, tuš
40,5 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: PD Vašíček 86
pastel, tempera
16,5 x 32,5 cm
Signatura: PD Vašíček 79
kvaš, tuš
40,5 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: PD Vašíček 86
olej, plátno
80,5 x 60 cm
Signatura: PD Vašíček 96
tempera, pastel, karton
36 x 15,5 cm
Signatura: LD Vašíček 70
58 x 40 cm
Signatura: PD Vašíček 66
tuš, kvaš
45 x 33 cm
Signatura: LD Vašíček 88
tuš, kvaš
45 x 33 cm
Signatura: LD Vašíček 86