1919–2003
78
117 %
1 500 Kč
120 000 Kč
kombinovaná technika, kvaš, karton
5 ks 36 x 25 cm (výřez)
Signatura: 5 x D Vašíček 2000
tempera
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: LD Vašíček 2002
kombinovaná technika, akvarel, tuš
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Vašíček 88
v 51,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: LD Vašíček 94
v 51,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: LD Vašíček 94
41 x 58 cm (výřez)
Signatura: LD Vašíček 62
kombinovaná technika, papír
v 41 ✕ š 58 cm
Signatura: UD Vašíček 61
akvarel, karton
v 34,5 ✕ š 60,5 cm
Signatura: LD Vašíček 54
v 60 ✕ š 44 cm
Signatura: LD Vašíček 67
kvaš
v 28,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Vašíček 49
olej, lepenka
v 71 ✕ š 49 cm
Signatura: LD Vašíček 62
v 41 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Vašíček 62