1919–2003
78
117 %
1 500 Kč
120 000 Kč
v 41 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Vašíček 62
olej, plátno
v 73 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD Vašíček 70
monotyp
v 36,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Vašíček 64
v 26,5 ✕ š 39 cm
Signatura: PD V. Vašíček 66.
tempera, akvarel, tuš
v 24,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD Vašíček 97
41 x 58 cm (výřez)
Signatura: LD Vašíček 62
kombinovaná technika, kvaš
24,5 x 16 cm
Signatura: LD Vašíček 97
kombinovaná technika, kvaš
37 x 26 cm
Signatura: PD Vašíček 99
kombinovaná technika, kvaš
27 x 18 cm
Signatura: PD Vašíček 96
olej, plátno
50 x 35 cm
Signatura: LD Vašíček 96
akvarel, karton
42 x 56 cm (výřez)
Signatura: LD Vašíček 53
olej, plátno
55 x 60 cm
Signatura: LD Vašíček 85