1886–1932
91
170 %
52 500 Kč
1 960 Kč
5 400 000 Kč
grafický list
v 29,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD RKremlička
litografie
v 16 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD monogram RK
litografie
v 17,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD monogram RK
v 38,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: LD RKremlička 1927
v 29,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD RKremlička
v 23 ✕ š 19 cm
Signatura: PD monogram RK
litografie
v 20 ✕ š 13 cm
23,5 x 22 cm (výřez)
Signatura: PD RKremlička
olej, plátno
55 x 43,5 cm
Signatura: LN R. Kremlička 1932, na rubu na blindrámu Rudolf Kremlička
litografie
17,5 x 13,5 cm
Signatura: PD RKremlička
kolem r. 1917
olej, dřevěná deska, parketáž
39 x 44,5 cm
Signatura: LD R. Kremlička
olej, tempera, karton
33,5 x 27 cm (výřez)
Signatura: značeno na rubu Kremlička