1886–1932
91
170 %
52 500 Kč
1 960 Kč
5 400 000 Kč
30,5 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: LD razítko pozůstalosti autora
litografie
17 x 13 cm
Signatura: PD R Kremlička
olej, plátno
55 x 43,5 cm
Signatura: LN R. Kremlička 1932, na rrubu na blindrámu Rudolf Kremlička
kresba tuší, lavírovaná tuš, karton
27 x 39 cm (výřez)
Signatura: PD RKremlička 1926
olej, plátno
130 x 200 cm
ocelorytina
5,5 x 5,5 cm
Signatura: na známce v tisku jméno rytce M. Ondráček 1982
1908
akvarel, karton
37,5 x 25 cm
Signatura: LD Kremlička R. 1908
litografie
17 x 13 cm
Signatura: PD R Kremlička
30,5 x 20,5 cm
Signatura: LD pozůstalostní razítko
30,5 x 20,5 cm výřez
litografie
17 x 12 cm
litografie
17,5 x 12 cm
Signatura: RK