1886–1932
91
170 %
52 500 Kč
1 960 Kč
5 400 000 Kč
litografie
v 17 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
v 28 ✕ š 19,5 cm
olej, plátno
55 x 43,5 cm
Signatura: LN R. Kremlička 1932, na rrubu na blindrámu Rudolf Kremlička
kresba tuší, lavírovaná tuš, karton
27 x 39 cm (výřez)
Signatura: PD RKremlička 1926