1886–1932
91
170 %
52 500 Kč
1 960 Kč
5 400 000 Kč
litografie
14,5 x 13 cm
Signatura: LD R Kremllička
litografie
17,5 x 12 cm
Signatura: R. Kremlička
litografie
18 x 14 cm
Signatura: R. Kremlička
litografie
29 x 20,5 cm
litografie
14 x 6 cm
Signatura: R. Kremlička 1919 v tisku
litografie
16 x 13 cm
Signatura: Kremlička
litografie
16 x 13 cm
Signatura: R. Kremlička
barevná litografie
12,5 x 8,5 cm
Signatura: KR
litografie, mírně poškozeno
17 x 13 cm
Signatura: R. Kremlička
litografie
16 x 12,8 cm
Signatura: R. Kremlička
litografie
23 x 16 cm
Signatura: R. Kremlička
litografie
16,5 x 11,3 cm
Signatura: R. K.