1886–1932
91
170 %
52 500 Kč
1 960 Kč
5 400 000 Kč
litografie
16,5 x 11,5 cm
Signatura: R. K.
litografie
18 x 11 cm
Signatura: RKremlička 1919
litografie
22 x 19,2 cm
Signatura: značeno na rubu Pozůstalostním razítkem
litografie
16,5 x 14 cm
Signatura: R Kremlička 1920, v tisku R Kremlička 1920
grafický list
22 x 19,2 cm
Signatura: na rubu razítko Z pozůstalosti R. Kremličky 1932
litografie, příloha Veraikon
20 x 15,5 cm
Signatura: R Kremlička 1919
litografie, příloha Veraikon
20 x 15 cm
Signatura: R Kremlička 1919
litografie
21 x 14 cm
Signatura: PD R. K.
litografie
17 x 13,5 cm
Signatura: PD R. K.
litografie
18 x 20 cm
Signatura: PD R. K.