akvarel, papír
v 8 ✕ š 23 cm
Signatura: PN Janeček 7. XI. 45
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
v 30,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Matal 51
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
v 28 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Matal, PN 27/8 – 50
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
v 73 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Hella Guth 49
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
v 84 ✕ š 61 cm
Signatura: LD Jan Bauch 1945
Vyvolávací cena: | 660 000 Kč |
olej, plátno
v 97 ✕ š 131 cm
Signatura: PD V. Beneš MCMLIX
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
akvarel, karton
v 30 ✕ š 43,5 cm
Signatura: na rubu adjustace V Beneš, PD a na rubu VI MCMLV
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
lept, akvatinta I.
v 24 ✕ š 15,2 cm
Signatura: PD VBoudník 1947
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
v 8,6 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD monogram VB 49
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
strukturální grafika
v 18,5 ✕ š 38 cm
Signatura: UD Vladimír Boudník 1960 – XI.
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
strukturální grafika
v 16,5 ✕ š 22 cm
Signatura: UD Vladimír Boudník 1960
olej, plátno
v 112 ✕ š 56 cm
Vyvolávací cena: | 2 600 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
v 34 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Tikal 58
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, lepenka
v 29,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PN F. Hořava
barevná litografie
v 21 ✕ š 14 cm
Signatura: UD monogram KS v tisku
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
litografie
v 28 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Karel Navrátil 41
linoryt, akvarel
v 58,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD V. Jarcovják, LD 1960
bronzová plastika
v 135,5 cm
Signatura: dole Zívr 47
litografie
v 9 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 55
kombinovaná technika, uhel, karton
v 56 ✕ š 76 cm
Signatura: LD J. Šíma 60
kombinovaná technika, lepenka
v 52,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 60, na rubu E. Ovčáček
olej, plátno
v 76 ✕ š 95 cm
Signatura: LD Jan Jílek 44