litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
bronzová plastika
v 146 cm
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kresba uhlem, papír
v 27 ✕ š 20,8 cm
Signatura: UD Kupka
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
bronzová plastika
v 48 cm
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, karton
v 25 ✕ š 33 cm
Signatura: LD O Bubeníček, na rubu 1918 / Ota Bubeníček
suchá jehla 20/30
v 17 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Grossmann
litografie
v 14,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD monogram J. Z. 20
litografie
v 52 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Mucha v tisku, LD Mucha 1919 v tisku
v 15 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
v 25,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD nečitelná, 1919 v tisku
v 7,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22 ✕ š 26 cm
Signatura: PD J. Stretti-Zamponi, LD J. Stretti-Zamponi 1910 v tisku
v 18,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: LD A Eckener., RD A Eckner 1910 v tisku
mezzotinta
v 19 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 12,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Cihelka 1914
kresba tuší, tužka
v 21,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD A Moravec