olej, bavlněné plátno
v 170 ✕ š 170 cm
Signatura: na rubu Sýkora 91
Vyvolávací cena: | 9 500 000 Kč |
vrstvený pauzovací papír, plátno, deska
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu Hilmar Jiří 81
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
akryl, plátno
v 90 ✕ š 170 cm
Signatura: na rubu Mohr 94-95
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
asambláž, barva, sololit
v 80 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1998
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, plátno
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: LD R. Fila 89, na rubu na blindrámu R. Fila / 1989
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
akryl, karton
v 24,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD monogram D 80-4.
akryl, plátno, deska
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: LD Albich 86, na rubu Albich 86
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Albich 88, na rubu Albich 88
akryl, plátno, deska
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Albich 89, na rubu Albich 89
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Albich 89, na rubu Albich 89
olej, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, tužka, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Albich 86, na rubu Albich 86
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm