lité laky, sololit
v 40 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu J. Vožniak 1993
olej, sololit
v 40 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Jan Wolf
olej, lepenka
v 78 ✕ š 67 cm
Signatura: PD 1984 Jan Wolf
olej, plátno
v 48 ✕ š 62 cm
Signatura: PD Em. Ranný 91
olej, plátno
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Lébl
olej, sololit
v 17 ✕ š 25 cm
Signatura: LD Matal 85
olej, plátno
v 65 ✕ š 54 cm
Signatura: PD Ota Janeček 84, na rubu Ota Janeček 1984
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
v 70 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Ota Janeček 1982, na rubu Ota Janeček 1982
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno, sololit
v 86 ✕ š 62 cm
Signatura: LD Ota Janeček 90
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
v 70 ✕ š 90 cm
Signatura: LD V. Komárek 84
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
v 180 ✕ š 145,5 cm
Signatura: PU Pešicová 83
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
v 50 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Jíra 97, na rubu J. Jíra 97
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
v 115 ✕ š 85 cm
Signatura: PD monogram FKF 92, na rubu F. K. Foltýn / 1992
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
v 54 ✕ š 73 cm
Signatura: PD J. Paur 83
olej, plátno
v 98 ✕ š 131 cm
Signatura: PD K. Souček 80
olej, dřevěná deska
v 63 ✕ š 46,5 cm
Signatura: na rubu A. Mikulka / 1990
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
akryl, plátno
v 110 ✕ š 55 cm
Signatura: PD Vojkůvka Libor 1980
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno
v 140 ✕ š 110 cm
Signatura: PD M. Kunc 1984
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, sololit
v 25 ✕ š 17 cm
Signatura: LD Matal 82, na rubu Matal 82
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
enkaustika, plátno
v 130 ✕ š 115 cm
Signatura: PD Vohrabal 89, na rubu J. Vohrabal / 1989
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
akryl, plátno
v 95 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu Miloš Urbásek 1980
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kombinovaná technika, sololit
v 96,5 ✕ š 70,5 cm
Signatura: UD Jankovič 89, na rubu Jankovič 89
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno
v 96,5 ✕ š 70 cm
Signatura: na rubu Jankovič 88
akryl, karton, sololit
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Málek III. 83
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |