akryl, plátno
v 60 ✕ š 79,5 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 79, na rubu Eduard Ovčáček 1979, E. Ovčáček 79
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
v 200 ✕ š 155 cm
Signatura: PD B. Eliáš 1980
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, sololit
v 30 ✕ š 40 cm
Signatura: UD 1980, na rubu 1980 Jánuš Kubíček
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
v 100 ✕ š 72 cm
Signatura: PD Vohrabal 1970
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, karton
v 21 ✕ š 21,5 cm
Signatura: LD monogram VM 64, VM 70, na rubu Vladislav Mirvald
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, lak, lazura, deska
v 64,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD Janošková, monogram EJ 9–7–66
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
kombinovaná technika, reliéf, sádra, barva, dřevěná deska
v 42 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu Hugo Demartini 1960
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
asambláž, dřevo, barva
v 29,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: na rubu F. Kyncl 1972
olej, plátno
v 40 ✕ š 45 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Rudolf Něměc 1979
olej, plátno
63 x 82 cm
Signatura: sign. PD Klápště 70
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. LN J. Šerých 1975
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
tempera, sololit
47 x 62 cm
Signatura: sign. PD K Valter 64 Hladová země
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
60. léta 20.st
komb. technika, přelepovaný papír na plátně
120 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Schifano
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |