kombinovaná technika, deska
v 83 ✕ š 65 cm
Signatura: na rubu Robert Piesen 1970
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
tisková matrice, kombinovaná technika, koláž, lak, karton na desce
v 54,5 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu Eduard Ovčáček 1960
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
akryl, plátno
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: nezjištěna (na rubu)
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, křídový podklad, deska
v 48 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD monogram Č. K. 70, na rubu Čestmír Kafka 1970
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
tempera, černé plátno
v 108,5 ✕ š 72 cm
Signatura: na rubu na blindrámu D. Chatrný 67
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, kresba, koláž, plátno
v 83,5 ✕ š 100 cm
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
plátno, vrstvený pauzovací papír, dřevo
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu Hilmar Jiří 75.
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
v 64 ✕ š 64 cm
Signatura: PD Landi 1964
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, papír, plátno
v 120 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Schifano
akryl, plátno
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: na rubu Paris 1974 Demarco
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akryl, plátno
v 130 ✕ š 80,5 cm
Signatura: na rubu Joël Stein
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
olej, lepenka
v 50,5 ✕ š 71 cm
Signatura: PD Čalkovský 60, na rubu na štítku Antonín Čalkovský
akvarel
v 34,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD F. Chmelař 1974
tempera, plátno
v 98 ✕ š 76 cm
olej, lepenka
v 100 ✕ š 72 cm
Signatura: LD J. Havránek 66
v 55 ✕ š 40 cm
Signatura: na rubu M. Knížák 73-5
olej, karton
v 43 ✕ š 60,5 cm
Signatura: LD Najmr 1961
akryl, plátno
v 125 ✕ š 125 cm
Signatura: na rubu 5× Edoer Agostini 1976
3 x koláž
3 ks 34,5 x 34,5 cm
Signatura: 3 x UD Jan Kubíček 1979 / 89
akryl, koláž, textilie, plátno / acrylic, plátno
100 x 100 / 100 x 111,5 cm
Signatura: 2 x LD monogram MH 76
41 x 58 cm (výřez)
Signatura: LD Vašíček 62
olej, plátno
v 53 ✕ š 73 cm
Signatura: PD Jan Bauch 197?, na rubu Jan Bauch 1973
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
v 70 ✕ š 80 cm
Signatura: RD J. Jíra 73
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
airbrush, nitroemail, plátno
v 80 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Zdeněk Prokop 1977
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |