olej, plátno
v 54 ✕ š 65 cm
Signatura: UD Načeradský 2010
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kombinovaná technika, překližka
v 42 ✕ š 42 cm
Signatura: PD monogram V. U., na rubu V. Urban 2007