1883–1969
164
122 %
850 000 Kč
7 100 000 Kč
plastika, polychromovaná dřevořezba
v 45 cm
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
v 81 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Coubine
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
v 88 ✕ š 69 cm
Signatura: LD O. Kubin, na rubu na štítku O. Kubin
Vyvolávací cena: | 5 500 000 Kč |
olej, plátno
116 x 81 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: sign. PD Coubine, LD Coubine
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
55 x 46 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
46 x 55 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, dřevěná deska
16 x 21 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
46 x 50 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, lepenka
28 x 36 cm
Signatura: sign. PD Coubine