1883–1969
163
122 %
850 000 Kč
7 100 000 Kč
olej, plátno
v 47 ✕ š 38 cm
Signatura: LD Coubine
lept 47/100
v 17,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Coubine
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
v 16 ✕ š 11,5 cm
Signatura: neznačeno
plastika, pálená hlína
v 59 cm
Signatura: z pravé strany Coubine
olej, plátno
v 56,5 ✕ š 86,5 cm
Signatura: PD O. Coubine
v 19,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Coubine
litografie
v 23,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Coubine
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: PD Coubine
barevná litografie 498/500
30 x 40 cm
Signatura: PD O. Coubine 49
barevný měkký kryt s akvatintou 10/100
26 x 34 cm
Signatura: PD Coubine
barevná litografie 498/500
30 x 40 cm
Signatura: PD O. Coubine 49