1883–1969
164
122 %
850 000 Kč
7 100 000 Kč
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: sign. PD Coubine, na rubu na štítku Coubine
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
61 x 49 cm
Signatura: sign. LD Kubín
Vyvolávací cena: | 4 500 000 Kč |
olej, plátno
46,5 x 55,5 cm
Signatura: PD Coubine
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |