1883–1969
164
122 %
850 000 Kč
7 100 000 Kč
olej, plátno
65 x 54,5 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
olej, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
30. léta 20. s
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
50,5 x 70,5 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
92,5 x 73 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |