1883–1969
164
122 %
850 000 Kč
7 100 000 Kč
1920 - 22
olej, plátno
51 x 66 cm
Signatura: sign. LD Coubine
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1. pol. 30. le
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
46,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej, plátno
50 x 61 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |