1883–1969
164
122 %
850 000 Kč
7 100 000 Kč
olej, plátno
v 50 ✕ š 61 cm
Signatura: PD Coubine
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
v 56,5 ✕ š 86,5 cm
Signatura: PD O. Coubine
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, dřevěná deska
v 16 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Coubine
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
plastika, polychromovaná dřevořezba
v 45 cm