1883–1969
164
122 %
850 000 Kč
7 100 000 Kč
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: sign. LD Coubine
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1921
olej na plátně
146 x 114 cm
Signatura: signováno vpravo dole Coubine
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, plátno
55 x 38 cm
Signatura: sign. PD Coubine
olej, plátno, rentolováno
80 x 65 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |