1883–1969
164
122 %
850 000 Kč
7 100 000 Kč
začátek 20. le
olej, plátno
40,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
60 x 72,5 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno, rentolováno
65 x 54 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej, plátno
92 x 73 cm
Signatura: sign. PD Coubine
kolem r. 1900
olej, karton, lepenka
94,5 x 67 cm
Signatura: sign. na rubu Otakar Kubín
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |