1884–1969
333
129 %
70 800 Kč
4 038 Kč
460 000 Kč
dřevoryt, ruční papír
23 x 33 cm
Signatura: PD J. Váchal, J. Váchal v tisku
akvarel
18 x 23 cm
Signatura: LN J. Váchal
1911
39 x 30 cm
Signatura: PD J. Váchal v tisku, LD Josef Váchal v tisku
dřevoryt č. 19
16 x 22 cm
Signatura: PD J. Váchal, J Váchal v tisku
dřevoryt č. 16, papír na lepence
10,5 x 16 cm
Signatura: PD J.Váchal
1910
23 x 33 cm
Signatura: PD J. Váchal 1910, J. Váchal v tisku
8,5 x 6,5 cm
Signatura: neznačeno
14,5 x 10 cm
Signatura: PD J. Váchal, monogram JV v tisku
barevný dřevoryt, korkoryt, I. stav
25 x 19 cm
Signatura: PD J. Váchal 50, LD J. Váchal 50 v tisku
12 x 6 cm
Signatura: PD J. Váchal
1914 (dřevoryt)
autorský ruční papír, dřevoryt
17 x 12 cm (11 x 6,5 cm dřevoryt)
Signatura: na přebalu monogram JHK
1914
7 x 5 cm
Signatura: neznačeno