1884–1969
333
129 %
70 800 Kč
4 038 Kč
460 000 Kč
barevný dřevoryt 8/?
34,5 x 59 cm
Signatura: PD J. Váchal
olej, plátno
30 x 35 cm
Signatura: PD J. Váchal
21 x 21 cm
Signatura: PD autorské razítko s monogramem JV
akvarel, kresba tuší, karton
60,5 x 46,5 cm
Signatura: PD J. Váchal 1944, LD Mrtvý varhaník
20.léta 20.století
olej, plátno
146 x 85 cm
Signatura: PD J. V.