1884–1969
333
129 %
70 800 Kč
4 038 Kč
460 000 Kč
1920/1946
1 x dřevoryt / 32 x dřevoryt, akvarel
7,5 x 5,5 / 8 x 6 cm
Signatura: Josefa Váchala v tisku na úvodní straně (poslední foto)
20 x 15 cm
Signatura: PD J.Váchal, J.Váchal v tisku
barevný dřevoryt č. 16
15 x 15 cm
Signatura: PD J Váchal (nečitelná datace), J.Váchal v tisku
7 x 7 cm
Signatura: PD J Váchal
1951
14,5 x 7 cm
Signatura: PD J.Váchal 51
13,5 x 9,5 cm
Signatura: PD J.Váchal, LD monogram J.V.49 v tisku
20 x 14,5 cm
Signatura: PD J Váchal, J Váchal 42 v tisku
11 x 9 cm
Signatura: LD J Váchal
dřevoryt č. 14
18 x 12 cm
Signatura: PD J Váchal, monogram JV v tisku
13 x 8 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt, zkušební tisk
15,5 x 11,5 cm
Signatura: LD J Váchal
dřevoryt č. 13
10,5 x 16 cm
Signatura: PD J Váchal