1884–1969
333
129 %
70 800 Kč
4 038 Kč
460 000 Kč
dřevoryt, zkušební tisk
15 x 11 cm
Signatura: UD J Váchal
2 x dřevoryt
6 x 10,5 / 6 x 6,5 cm
Signatura: 1 x PD monogram JV.
2 x dřevoryt
2 ks 8 x 5 cm
1917
12 x 9 cm
Signatura: LD J. Váchal, PD 1917
19 x 14 cm
Signatura: PD Váchal
barevný dřevoryt č. 2
32,5 x 46,5 cm
Signatura: PD J. Váchal 34, J Váchal v tisku
34 x 27,5 cm
Signatura: PD J. Váchal 46, monogram J. V. 46 v tisku
12,5 x 8 cm
Signatura: neznačeno
13,5 x 10 cm
Signatura: PD monogram J.V. v tisku
19,5 x 15 cm
Signatura: LD J Váchal v tisku
1912
10 x barevný dřevoryt
10 ks cca 10,5 x 9 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, kresba perem
19,5 x 13 cm
Signatura: PD JVáchal 58