1884–1969
332
129 %
70 800 Kč
4 038 Kč
460 000 Kč
2 x dřevoryt
v 9 / 9,5 ✕ š 8 / 7,5 cm
Signatura: 1 x LD monogram J. V. v tisku
dřevoryt, akvarel, tužka, číslo tisku 16
16,5 x 163 cm (tisk) 22,5 x 167 cm (výřez)
Signatura: PD J. Váchal, 1937 v tisku
18 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
17,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
15,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
10 x 8 cm
Signatura: neznačeno
15 x 9,5 cm
Signatura: LD J Váchal 32 v tisku
2 x dřevoryt
9 x 9,5 / 13,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
1920/1946
1 x dřevoryt / 32 x dřevoryt, akvarel
7,5 x 5,5 / 8 x 6 cm
Signatura: Josefa Váchala v tisku na úvodní straně (poslední foto)
20 x 15 cm
Signatura: PD J.Váchal, J.Váchal v tisku
barevný dřevoryt č. 16
15 x 15 cm
Signatura: PD J Váchal (nečitelná datace), J.Váchal v tisku
7 x 7 cm
Signatura: PD J Váchal