1884–1969
333
129 %
70 800 Kč
4 038 Kč
460 000 Kč
10 x 7,5 cm
Signatura: J Váchal
14,5 x 13 cm
Signatura: J. Váchal, v tisku JV 41
akvarel
18,8 x 12,5 cm
Signatura: JVáchal 58
12 x 8 cm
Signatura: J Váchal
1952
čtyřbarevný dřevoryt, č. tisku 5
35 x 18,5 cm
Signatura: J. Váchal 52
kolorovaný dřevoryt
18 x 13 cm
Signatura: nesignováno
kolorovaný dřevoryt
18 x 13 cm
Signatura: nesignováno
21 x 21 cm
Signatura: nesignováno
kolorovaný dřevoryt
18 x 13 cm
Signatura: nesignováno
kolorovaný dřevoryt
18 x 13 cm
Signatura: nesignováno
20 x 14,5 cm
Signatura: PD J. Váchal
20 x 15 cm
Signatura: PD J. Váchal